Eladó Családi ház, Ajka

#181100426

Eladó Családi ház

68 millió Ft

Alapterület:
158 m2
Szobák száma:
4 + 1
Állapot:
Építési mód:
Vegyes
Azonnal költözhető
CSOK igényelhető
Jó közlekedéssel
Kertkapcsolatos
Zöldövezeti

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
Nincs
676 m2
Gázkazán
Kertre néző
Bútorozott
Dél
2
Összkomfort
E
Szélessávú (>10Mbps)
230 - 400 Volt
Van, saját vízórával
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

4+1 szobás, két szintes, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ családi ház eladó Ajka Csikólegelőn.

4+1 szobás, két szintes, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ családi ház eladó Ajka Csikólegelőn.

        A kőből és téglából épült házra jellemző a RENDKÍVÜL VILÁGOS, TÉNYLEG TÁGAS TEREK. A földszintjére belépve balra az alsó lakótér, szemben pedig a tágas, kellemesen SZÉLES, FŰTÖTT, VILÁGOS LÉPCSŐHÁZ található.

       A földszinten egy tényleg nagy konyha-étkezőbe érkezünk. Innen szemben nyílik a szintén méretes szoba. A konyhából jobbra a kazánházba jutunk. Ebből nyílik jobbra egy tüzelő tároló, amely a felső szintre vezető lépcső alatt van. Balra a VEGYES TÜZELÉSŰ KAZÁN, MELLETTE A GÁZKAZÁN kapott helyet. Tovább haladva egy WC és egy tároló található. A kazánházból bejuthatunk a GARÁZSBA, onnan balra pedig egy garázs méretű tárolóba.

      A felső szintre a már említett széles lépcsőn keresztül juthatunk fel. Felérve egy kényelmes méretű pihenőbe érkezünk. Innen nyílik balra egy TÁGAS KÖZLEKEDŐ, ahonnan balra az egyik VALÓBAN NAGYMÉRETŰ SZOBA van. Vele szemben a jól bútorozható, ERKÉLYES, kisebb méretű szoba helyezkedik el. A közlekedő végéből balra a másik, szintén igazán méretes szoba található.

     A közlekedő végében a külön WC, mellette a fürdőszoba van. A fürdő mellett egy félszoba van, melyet korábban konyhaként használtak, hiszen a gépészeti kiállások meg vannak. A szobát egy tároló egészíti ki, mely gardróbként is szolgálhat, korábban kamra volt. Innen lehet a padlásra is feljutni. mindkét szint beton födémes, tehát igény esetén a tetőtér beépíthető. Az udvarban KÉT NAGY MELLÉKÉPÜLET segít a tárolásban, melyből az egyik alatt PINCE van. A gondozott hátsó kertet gyümölcsfák és néhány tőke szőlő teszi hangulatosabbá. A városközpont 10 perc sétára elérhető. A ház akár két külön lakrészként is remekül megállja a helyét, hiszen a két lakószint egy mástól elzárható. A vásárláshoz ILLETÉKMENTESSÉG, OTTHON START HITEL, CSOK PLUSZ igényelhető.

   NÉZZE MEG az ingatlanról készült VIRTUÁLIS SÉTÁT is, „sétáljon végig” saroktól sarokig ebben a kitűnő elosztású házban!     https://my.matterport.com/show/?m=ZQo9jv3fzw5

   A virtuális séta bal alsó sarkában kis ikonokkal tetszés szerint választhat az automata séta, melyet egy kattintással bármikor megállíthat, majd folytathatja a sétát, a manuálisan irányítható séta, a kétdimenziós alaprajz, a háromdimenziós alaprajz, a bútorozott és a bútor nélküli verzió, valamint a méretezés között.

                                        TÖKÉLETES VÁLASZTÁS A JÓ VÉTELHEZ!

                                 Ne hagyja ki ezt a kitűnő áron kínált lehetőséget!

   HÍVJON, és nézze meg személyesen is ezt a kivételes adottságú ingatlant – találja meg benne új élete színterét!

   Bankfüggetlen INGYENES hitelügyintézés, INGYENES OTTHON START, CSOK PLUSZ ÜGYINTÉZÉS. Ön csak kitalálja, mire keres megoldást és nyugodtan hátra dőlhet, a többit elintézzük.

 

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése